O nás

Advokátní kancelář Otrubová, Kučera a spol., založená v roce 2011, navazuje na dlouholeté zkušenosti svých společníků a advokátů získané v předních českých advokátních kancelářích. Martin Kučera, zakládající partner kanceláře, je prestižní publikací LEGAL 500 opakovaně doporučován pro právo nemovitostí a stavební právo, v roce 2010 jako „vynikající právník a silný vyjednavač s hlubokými znalostmi trhu“. Martin Kučera je v této oblasti doporučován také publikací EUROPEAN LEGAL EXPERTS.

Advokátní kancelář Otrubová, Kučera a spol. poskytuje právní poradenství českým i zahraničním klientům. Své služby nabízí podnikatelům, veřejným institucím, samosprávným územním celkům, neziskovým organizacím i fyzickým osobám. Díky rozsáhlým zkušenostem svých advokátů, nabytým při řešení významných transakcí a při poradenství pro přední české i zahraniční podnikatelské subjekty, nabízí kancelář vysokou úroveň právních služeb, podrobnou znalost českého právního i podnikatelského prostředí, to vše za přívětivých cenových podmínek.

Prvořadým cílem Advokátní kanceláře Otrubová, Kučera a spol. je spokojenost a úspěch klienta. Proto je kladen vysoký důraz na srozumitelnost a zejména praktičnost právního poradenství. Standardem práce je rychlost a efektivita poskytování služeb spojená s dostupností právníků pro klienty.

Advokátní kancelář Otrubová, Kučera a spol. úzce spolupracuje s daňovými a jinými odbornými poradci, je proto schopna nabídnout komplexní asistenci při podnikatelské činnosti klientů.

Advokátní kancelář Otrubová, Kučera a spol. má sjednané profesní pojištění odpovědnosti, které lze pro jednotlivé transakce rozšířit dle požadavků klienta.

Advokátní kancelář Otrubová, Kučera a spol. poskytuje právní poradenství v českém, anglickém a německém jazyce.

Rolex replica orologi replica

Stáhněte si

Popis souboruTypVelikost
Prohlášení o zpracování osobních údajů Martin Kučera Adobe Acrobat 140,06Kb
Prohlášení o zpracování osobních údajů Martina Otrubová Adobe Acrobat 140,16Kb
Telefon

Tel: +420 234 710 384
Fax: +420 234 710 385

 
E-mail
Úvod Přidat do oblíbených Tisk

CZ / EN